(371) 26 405 907 P. - Pt.: 9:00 - 17:00 info @ kotini.lv

Graudaugu un pākšaugu setificēta sēkla
 

Mūsdienās bieži izskan senai teiciens: "Ko sēsi to pļausi", tad nu Kotiņi ir tie, kas kopš 2000.gada nodrošina, lai zemniekiem būtu ko sēt un pēc tam arī ko pļaut! Kotiņu pamatnodarbošanās ir graudkopība un sēklkopība. Sākot ar lauka sagatavošanu sēšanai un beidzot ar graudaugu novākšanu, kaltēšanu un ražas pārstrādi. Kopā apstrādājamā zemes platība ir 3000 ha, no kuriem 2200 ha ir augstu kategoriju sertificētas sēklas lauki, no kuriem tiek iegūta un gatavota sertificēta graudaugu un pākšaugu sēkla. Pērn no iegūtās ražas, tika saražotas ap 6000 tonnas sertificētas sēklas. Esam vieni no lielākajiem sēklas ražotājiem valstī.

AUZAS DELFIN


 

 

Vasaras auzas Delfin.

AUZAS SYMPHONY


 

 

 

Jauna, augstražīga šķirne Latvijas tirgū.
Raksturīgs vidēji garš augums un laba veldres noturība. Augsti tilpummasas rādītāji. Šķirnei rupji, balti graudi un augsts rupjo graudu īpatsvars, zema plēkšņainība. Laba izturība pret lapu slimībām, kas šķirni padara piemērotu arī audzēšanai bioloģiskajās saimniecībās.

AUZAS GALANT


 

 

 

“Galant” ir pārtikas auzu šķirne, kas nodrošina augstu ražu un ļoti labu pārslu kvalitāti. Šķirnei raksturīga laba stiebru noturība un zema stiebru lūšanas iespējamība. Šķirne ir agrīna ar augstu graudu tilpumsvaru. Salīdzinājumā ar šķirni SW Kerstin, Galant nodrošina augstāku tilpumsvaru un graudu apvalki tai nolobās vieglāk. Labākās ražas var iegūt nodrošinot vienmērīgu sējumu. Izsējas normu jāpieskaņo sējas laikam un lauka apstākļiem. Pārsvarā sēj no 300 līdz 400 augiem uz kvadrātmetru. Labi cerojoša šķirne, tādēļ pēc laba priekšauga un optimālos sējas termiņos izsējas normu var nedaudz samazināt.

MIEŽI PROPINO


Vasaras mieži.

MIEŽI QUENCH


 Vasaras mieži.

 

 

Augstražīga, intensīva tipa šķirne, kas piemērota gan lopbarībai, gan alus darīšanai. Ļoti zems olbaltumvielu saturs, ļoti laba iesala kvalitāte. Šķirne raksturojas ar līdzsvarotu slimību rezistenci un labu veldres izturību.

MIEŽI IRON


 Vasaras mieži.

 

 

Intensīva tipa lopbarības miežu šķirne ar augstu ražas potenciālu. Veido vidēji garus augus ar spēcīgu, noturīgu stiebru. Laba vārpas un salma noturība pret lūšanu. Augsts ražas potenciāls. Vidēji agrīna. Vidēji rupji graudi.  Pielāgoties spējīga un stabila šķirne, ļoti labi ražas rādītāji visā Latvijas teritorijā.

FANFARE


Lauka pupas.

LAURA


Lauka pupas.

FUEGO


Lauka pupas.

HEPPY


Vasaras kvieši

 

LICAMERO


Vasaras kvieši.

BERLOCK


Vasaras kvieši.

SCIROCCO


Vasaras kvieši.

HAMLET


Vasaras kvieši.

CEYLON


Ziemas kvieši.

ROTAX


Ziemas kvieši.

CREATOR


Ziemas kvieši.

“Creator” ir jauna, ražīga pārtikas klases (A) kviešu šķirne. Ziemcietība ir ļoti laba, 2015./2016. gadā šķirne pārziemoja izcili gan Igaunijā, gan arī Latvijā (sēklaudzētāju saimniecībās un arī šķirņu izmēģinājumu vietās).“Creator” šķirnei ir laba rezistence pret vairākām kviešu slimībām, bet tā ir īpaši noturīga pret plankumainību slimībām (Septoria tritici un Septoria nodorum).Šķirnei ir arī laba veldres noturība.

BRONS


Ziemas kvieši.

OLIVIN


Ziemas kvieši.

SKAGEN


Ziemas kvieši.

ZEPPELIN


Ziemas kvieši.

RUDZI KAUPO


Ziemas rudzi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu vietni un Jūsu pieredzi tās izmantošanā.

  Vai Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai?