(371) 26 405 907 P. - Pt.: 9:00 - 17:00 info @ kotini.lv

 

Vasali!

Sen zinamīs myusim , bet īspiejams, ka jaunumus deļ Jyusim!

Pīduovojam vusas sezonas garumā sekuot Kotiņu ikdīnai i dorbīm vieļ intensīvuok.

Gribam paruodiet myusu ikdīnas dorbus, kas teik darāti, lai izaudzātu i nūvuoktu kvalitatīvus graudaugs i puokšaugus vusuom myusu puorstruodes nūzariem: sāklas, pārtikas i lūpbareibas ražošanai.

Ruodiesem kuo apstruodojam laukus, kuo siejam, pļaujam i viel dažuodus procesus, kas ītekmej turpmuokū auga augšonu. Atainuosem ar kuoduom naparadzātuom gryuteibuom voi dobas trikīm ir juosazaskar struodojūt ituodā nūzarie. Uzņemsem i sagaidiesem gostus, lai Jyus radzātu, ka lauksaimnīceiba nav tikai dorbs iz lauka, bet ir nūzare, kas prosa pīteikami daudz laika sarunuom pī opaluo golda.

Byus īspieja pazaviert kuo nūrit graudaugu i puokšaugu pirmsapstruodes procesi i piec tam jou gotovuos produkcejas ražošonas procesu.

Tiksemīs ar sovīm sadarbeibas partnerīm, agronomīm, ar kurīm kūpeigi skatiesemīs īsātūs laukus, kuo arī mekliesem lobuokū risinuojumu, lai izaudzātu produkceju, kuru ir prīks likt iz golda voi siet sovā laukā.

Vusi jaunumi byus pīejami ite https://www.facebook.com/Kotinizs/ , kuo arī daļa tiks publicieti myusu muojas lopā – WWW.KOTINI.LV

Gadejumā ja radzat kuodu pazeistamu cylvāku kuodā nū myusu bildiem, drūši dolamīs i spīžam “Pateik”.

Ja rūnuos kuodi jautuojumi par kuodu nū procesīm kū mēs doram, tehnoloģejuom voi tehniku – drūši jautojat privāti voi rokstat tepat. Snīgsem atbildes piec īspiejas ātri.

Audziesem i ražuosem kvalitatīvu produkceju vusi kūpā!

WWW.KOTINI.LV

 

Sveiki, Vasali!


Sen zināmais mums, bet varbūt jaunums priekš Jums!

Piedāvājam visā sezonas garumā sekot Kotiņu ikdienai un darbiem vēl intensīvāk!

Vēlamies parādīt mūsu ikdienas darbus kas tiek veikti, lai izaudzētu un novāktu kvalitatīvus graudaugus un pākšaugus visām mūsu pārstrādes nozarēm: sēklas, pārtikas un lopbarības ražošanai!

Rādīsim kā apstrādājam laukus, kā sējam, pļaujam un vēl dažādus procesus, kas ietekmē turpmāko auga augšanu. Atainosim ar kādām neparedzētām grūtībām vai dabas trikiem ir jāsakaras strādājot šādā nozarē. Uzņemsim un sagaidīsim viesus, lai Jūs redzētu, ka lauksaimniecība nav tikai darbs uz lauka, bet ir nozare, kas prasa pietiekami daudz laika sarunām pie apaļā galda.

Būs iespēja ielūkoties graudaugu un pākšaugu pirmsapstrādes procesos un pēc tam jau gatavās produkcijas ražošanas procesā!

Tiksimies ar saviem sadarbības partneriem, agronomiem, ar kuriem kopīgi vērosim iesētos laukus kā arī meklēsim labāko risinājumu, lai izaudzētu produkciju, kuru prieks ir likt uz galda vai sēt savā laukā!

Visi jaunumi būs pieejami šeit https://www.facebook.com/Kotinizs/ , kā arī daļa būs publicēta mūsu mājaslapā – WWW.KOTINI.LV

Gadījumā ja redzat kādu no pazīstamies cilvēkiem kādā no mūsu bildēm - droši dalāmies un spiežam "patīk".

Ja rodas jautājumi par kādu no procesiem ko mēs darām, tehnoloģijām vai tehniku - jautājiet privāti vai rakstiet tepat! Sniegsim atbildes pēc iespējas ātrāk!

Audzēsim i ražosim kvalitatīvu produkciju visi kopā!

WWW.KOTINI.LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu vietni un Jūsu pieredzi tās izmantošanā.

  Vai Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai?